Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: + 38 (050) 343 31 88

Про завод

Історія ЗАТ Маяк розпочалася одночасно з початком бурхливого розвитку кооперативного руху в країні. 1988 року в місті Зміїв на базі військової частини було зареєстровано виробничий кооператив під оптимістично-патріотичною назвою «Жовтень». Членів кооперативу було 4 особи. Свою трудову діяльність невеликий кооператив розпочав у 1989 році з випуску комплектуючих для місцевого підприємства з випуску газового обладнання «ХарківГаз».

Початок шляху

Рік співробітництва не пройшов даремно для кооператорів. Підглянувши «секрети» виробництва котельного обладнання, у квітні 1990 року хлопці розпочали розробку власної технічної документації, а в липні цього ж року на виробничій базі одного із селищ Зміївського району розпочався серійний випуск первістка кооперативу – газового опалювального котла КСТ-16.

Перша ластівка

Виробництво поступово розросталося. У квітні 1991 року кооператив «Жовтень» реорганізується в МП «Маяк», більш прогресивну форму для того часу. Поки що на виході лише одне найменування – КСТ-16. Але це лише початок.

Етапи розвитку

2003 рік. Введення комплексу антикорозійної обробки металу. Повністю автоматизований процес підготовки до фарбування та напилення порошкових складів електростатичним способом.

2004 рік. Підприємством налагоджено випуск опалювальних котлів із теплообмінниками із чавуну.

2005 рік. Запуск першої конвеєрної лінії зі збирання котельного обладнання. Це нововведення дозволило помітно збільшити кількість обладнання, що випускається.

2006-2012 рік. Налагодження виробничих контактів для одержання комплектуючих деталей котельного обладнання з рядом найвідоміших фірм Європи та Америки:

 • Viadrus (Чехія);
 • Polidoro та Gianoni (Італія);
 • Honeywell (США).

2013 рік. Придбання у відомого німецького виробника верстатів з ЧПУ (TRUMP) повного комплексу з обробки та виготовлення високоточних металевих деталей із сталевого прокату.

ЗАТ Маяк сьогодні

Минали роки. 25 років пролетіли як один день. За цей час ЗАТ Маяк із невеликого кооперативу став найбільшим заводом-виробником котельного обладнання:

 • Число працівників – 150 осіб;
 • Виробничі площі – 3400м2;
 • Кількість котлів, вироблених протягом року – понад 15 тисяч одиниць.

Сьогодні під торговою маркою «Маяк» споживачеві пропонуються опалювальні котли потужністю від 10 до 50 кВт для систем опалення з природною та від 16 до 100 кВт для систем з примусовою циркуляцією рідини. У базову комплектацію входять контролери полум’я іонізаційного типу, забезпечені пристроями автоматичного займання.

Опалювальні котли з чавунними триходовими теплообмінниками в комплексі з програмними пристроями нового покоління можуть забезпечити виконання сучасних вимог щодо енергозбереження при опаленні приміщень різного цільового застосування.

Автоматичне налаштування, що самонавчається, протягом декількох днів виробляє приблизний алгоритм включення і вимкнення системи опалення з урахуванням теплових втрат приміщення і температури навколишнього повітря, що змінюється.

Виробнича програма розвитку підприємства на найближчий час визначає короткострокову стратегічну лінію: Налагодження випуску опалювальних котлів зі сталевими теплообмінниками до 100 КВт у системах із природною циркуляцією рідини та виведенням продуктів горіння в окремий димар.

На ЗАТ Маяк постійно проводяться експериментальні розробки для:

 • Удосконалення продукції, що вже випускається;
 • Розробка нових моделей.
 • Автоматизація робочого процесу.

Добиваючись високої якості своєї продукції, підприємство тим самим піднімає свій і так високий імідж надійного виробника опалювальної котельної техніки.

Поделиться:
Замовити консультацію
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок